برای ارتباط با سامانه پیامک 30004866001760 و فکس 89784916-021 تماس بگیرید
20 July 2017
امروز پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
زمان انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ | چاپ این مطلب

صدرنشینی مقتدرانه پرسپولیس با گلباران فولاد


در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، در اهواز، فولاد به مصاف پرسپولیس رفت.

قرار بود سوت آغاز بازی رأس ساعت ۱۵ زده شود اما به دلیل مشکلاتی که هنگام ورود تماشاگران به ورزشگاه ایجاد شد، این دیدار با حدود نیم‌ساعت تاخیر آغاز شد. نیمه نخست این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. گل‌های این نیمه را مهدی طارمی در دقیقه ۲ و وحید امیری در دقیقه ۱۲ به ثمر رساندند. در نیمه دوم هم علی علی‌پور در دقیقه ۴۸ گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

نیمه نخست
فولاد صفر – پرسپولیس یک؛ دقیقه ۲ بازی، مهدی طارمی نخستین گل بازی را به ثمر رساند. وحید امیری توپ را از روی خط طولی پرتاب کرد تا طارمی با پشت سرش توپ را به تور دروازه فولاد بچسباند.
یک دقیقه بعد، ساسان انصاری نزدیک بود گل تساوی را به ثمر برساند اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۱۰، طالب‌لو هنگام آغاز بازی اشتباه کرد و توپ را به طارمی داد ولی خودش به سرعت اشتباهش را جبران و توپ را دور کرد.
فولاد صفر – پرسپولیس ۲؛ دقیقه ۱۲، محسن مسلمان توپی را به روی دروازه فولاد ارسال کرد و وحید امیری با ضربه سر گل دوم تیمش را به ثمر رساند. خروج اشتباه طالب‌لو هم در این گل موثر بود.
دقیقه ۲۰، ساسان انصاری پشت محوطه جریمه تنها با یک مدافع پرسپولیس روبه‌رو بود اما توپ را به همان یک نفر کوبید تا در اختیار بیرانوند قرار بگیرد.
دقیقه ۳۰، فولادی‌ها در شلوغی داخل محوطه جریمه پرسپولیس می‌توانستند به گل برسند اما مدافعان تیم مهمان هوشیارانه توپ را دور کردند.
دقیقه ۳۱، طارمی داخل محوطه جریمه ضربه قیچی برگردان زیبایی زد که توپ به دیرک دروازه برخورد کرد تا آه از نهاد پرسپولیسی‌ها بلند شود.

نیمه دوم

دقیقه ۴۷، محسن مسلمان پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و اقدام به شوت‌زنی کرد اما طالب‌لو خیلی خوب توپ را دفع کرد.
فولاد صفر – پرسپولیس ۳؛ دقیقه ۴۸، وحید امیری از سمت راست زمین فولاد نفوذ کرد و توپ را به روی دروازه فرستاد. مهدی طارمی بالاتر از همه با ضربه سر توپ را به علی علی‌پور رساند تا او دروازه خالی فولاد را باز کند.
دقیقه ۵۷، طارمی جلوی دروازه سرنگون شد و معتقد بود خطای پنالتی صورت گرفته اما داور اعتقادی به خطا نداشت و بازی را ادامه داد.
دقیقه ۶۱، ساسان انصاری در یک قدمی دروازه پرسپولیس شوتی محکم و زمینی را روانه دروازه کرد اما بیرانوند به خوبی توپ را دور کرد.
دقیقه ۶۶، سروش رفیعی یک‌تنه سه مدافع فولاد را سردرگم کرد و به سمت دروازه شوت زد اما توپ از بالای دروازه بیرون رفت.
دقیقه ۶۹، مسلمان شوت محکمی به سمت دروازه فولاد زد که طالب‌لو به سختی و در دو مرحله توپ را مهار کرد.
دقیقه ۷۰، پرسپولیس گل دیگری به ثمر رساند اما قبل از آن داور به نشانه آفساید در سوتش دمیده بود.
دقیقه ۸۳، فولاد در گوشه زمین پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد اما از این فرصت بهره‌ای نبرد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، علی علیپور، سروش رفیعی (۷۲ سامان نریمان‌جهان)، وحید امیری و مهدی طارمی (۸۸ ولادیمیر پریموف).

ترکیب فولاد: وحید طالب‌لو،‌ سروش سعیدی، ایوب والی، عبدالله کرمی، سینا مریدی، حمید بوحمدان، احمد عبدالله‌زاده (۵۲ ارنست ان‌فور)، ماتیاس چاگو (۴۵ محمود مطلق‌زاده)، عبدالله ناصری (۷۰، بهرام رشید فرخی)، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری.
کلیدواژه ها : ،

مطالب مرتبط


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/khabaremru/domains/khabaremruz.com/public_html/wp-content/themes/KhabarEmruz1.0(pourali)/single.php on line 37