برای ارتباط با سامانه پیامک 30004866001760 و فکس 89784916-021 تماس بگیرید
25 July 2017
امروز سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
زمان انتشار : چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ | چاپ این مطلب

فیلم فرهادی بدون تبلیغ تلویزیونی رکورد شکست


فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی با به عنوان پرفروش‌ترین فیلم سال طبق جدول فروش سایت سینماتیکت به کار خود در اکران عمومی پایان داد.

علی سرتیپی، مدیر شرکت پخش فیلمیران که پخش فیلم «فروشنده» را برعهده داشت، با فروش 15 میلیارد و 300 میلیون تومان، پرفروش‌ترین فیلم سال لقب گرفت. تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی با وجود پایان اکران در سینماهای موظف، همچنان به صورت تک‌سئانس در چندین سینماهای آزاد، کورش و شکوفه به اکران خود ادامه می‌دهد.

فروشنده

نکته‌ای که درمورد «فروشنده» وجود دارد؛ محرومیت این فیلم از هرگونه تبلیغ در رسانه ملی در طول 10 هفته اکرانش بود. «فروشنده» حتی در شبکه‌های ماهواره‌ای هم تبلیغی نداشت و برعکس خیلی از فیلم‌های سینمایی که با تبلیغات گسترده و پخش تیزرهای طولانی در شبکه GEM با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شدند، هیچ‌گونه تبلیغی در رسانه‌‌ها نداشت.

عده‌ای «فروشنده» را پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران می‌دانند؛ در حالی که تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم‌های «من سالوادور نیستم» به کارگردانی منوچهر هادی با فروش 14 میلیارد و 330 میلیون تومان و «50 کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی با 13 میلیارد و 650 میلیون تومان که در سینماتیکت ثبت شده؛ نظر دیگری دارند و معتقدند اگر سینماهای سراسر کشور به سیستم فروش مکانیزه مجهز و آمار واقعی فروش تمام فیلم‌ها مشخص بود، جدول اکران شرایط متفاوتی داشت.

کلیدواژه ها : ، ,

مطالب مرتبط


Fatal error: Call to undefined function related_posts() in /home/khabaremru/domains/khabaremruz.com/public_html/wp-content/themes/KhabarEmruz1.0(pourali)/single.php on line 37