برای ارتباط با سامانه پیامک 30004866001760 و فکس 89784916-021 تماس بگیرید
8 February 2016
امروز دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴
زمان انتشار : پنج شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ | چاپ این مطلب

پیش‌بینی قیمت‌ جهانی‌طلا درروزهای‌آینده

اکونیوز:کارشناسان اقتصادی پیش بینی کردند قیمت جهانی طلا در روزهای آتی قبل از افزایش به سطح 1555 یا 1535 دلار کاهش خواهد یافت .
به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)؛علیرغم اینکه رشد اقتصاد جهان موجب کناره گیری سرمایه گذاران از بازار آمریکا شده است خرید فیزیکی طلا در بازارهای آسیایی رشد چشمگیری داشته است .
بر اساس این گزارش، شاخص های سهام در بازارهای جهانی در پی اجرای سیاستهای انبساطی پولی از سوی بانک های مرکزی جهان افزایش یافته است.
بر این اساس، رؤسای بانک های مرکزی ژاپن، انگلیس و اروپا در نشست هفته جاری خود از از اتخاذ سیاستهای پولی خود خبر خواهند داد.
گزارشها حاکیست رئیس بانک مرکزی انگلیس حمایت خود را از اعمال سیاستهای انبساطی پولی اعلام کرده است و نکته جالب توجه اینجاست که بانک مرکزی ژاپن نیز اخیرا برای رسیدن به نرخ تورم 2 درصدی ارزش ین را کاهش داده است.
سؤال اساسی اینجاست که آیا کاتالیزورهای ذکر شده برای رشد بهای جهانی طلا کافی هستند. سرمایه گذاران قبل از مطرح کردن این سؤال می پرسند آیا بهای جهانی طلا به کف قیمت رسیده است؟
تحلیلگران اقتصادی با توجه به نمودار فنی اعلام کردند به احتمال زیاد قیمت جهانی طلا در روزهای آتی قبل از افزایش به سطح 1555 یا 1535 دلار کاهش خواهد یافت.
در حال حاضر قیمت جهانی طلا بین سطوح 1570 تا 1585 دلار داد و ستد می شود و پیش بینی می شود در کوتاه مدت در این محدوده تثبیت شود.
تحلیلگران اقتصادی اعلام کردند قیمت اونس جهانی طلا در صورت شکست سطح 1570 دلار ، دامنه 1550 دلار را تجربه خواهد کرد.
انتهای پیام//


Source Article from http://www.econews.ir/fa/news/196280/پیش‌بینی_قیمت‌_جهانی‌طلا_درروزهای‌آینده
********************************************************************
 ???????? | khabaremruz.com

کلیدواژه ها :

نظرات کاربران (بدون دیدگاه)دانلود